Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Pokaz maszyn marki Amazone

Nic tak nie obrazuje możliwości maszyn, jak pokazy polowe. Z tą myślą firma Tech-Kom zorganizowała prezentację maszyn marki Amazone. Firma z Żabikowa jest jednym z importerów zielonych maszyn.

Paweł Twardowski5 listopada 2019, 16:46
Na polach swoje możliwości zaprezentował sprzęt do biernej uprawy roli oraz rozsiewacze i opryskiwacze. W pierwszej kolejności na polu pojawiły się kompaktowe brony talerzowe Catros, w tym największy z rodziny model +12003-2TS o szerokości roboczej 12 m. W kolejnych przejazdach swoje walory zaprezentowały agregaty zębowe Cenius oraz Ceus.

Ciekawa jest zwłaszcza ta ostatnia maszyna. Agregat zębowy Ceus to połączenie kompaktowej brony talerzowej i zębowego agregatu Cenius. Pierwszą sekcją maszyny jest dwurzędowa brona talerzowa, za którą glebę spulchniają masywne zęby z zabezpieczeniem sprężynowym. Siła wyzwolenia zęba wynosi ok. 600 kg. Ceus może pracować w różnej konfiguracji. Możliwa jest praca samą broną talerzową lub sekcją z zębami spulchniającymi, co sprawia, że maszyna jest bardzo uniwersalna.

Następnie zaprezentowano siewnik Cirrus oraz zawieszany rozsiewacz ZA-TS Profis Hydro. Potem swoje atuty pokazały opryskiwacze, w tym model samojezdny Pantera. pt


Picture of the author
Autor Artykułu:Paweł Twardowski
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)