Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Przegubowa z teleskopem

09.10.2018

Drukuj

Przegubowa z teleskopem

Artykuł dostępny

Maszyny przegubowe z wysięgnikiem teleskopowym oferuje firma JCB. W modelu TM 220 do napędu wykorzystywany jest 4-cylindrowy, doładowany silnik marki Kohler, który rozwija moc 74 KM. Silnik współpracuje z hydrostatycznym układem przeniesienia napędu. W standardzie są dwa zakresy prędkości. Pierwszy z nich służy do prac załadunkowych i pozwala na jazdę z prędkością do 6 km/h. Drugi zakres wykorzystywany jest podczas przejazdów i pozwala na rozpędzenie ładowarki do 20 km/h. Jeśli dla kogoś taka prędkość jest niewystarczająca, producent w opcji oferuje 3-stopniowy hydrostat. Wówczas maksymalna prędkość jazdy wzrasta do 40 km/h.

r e k l a m aHydraulika ładowarki zasilana jest pompą zębata o wydatku 89 l/min. Ciśnienie robocze w układzie wynosi 250 barów. To wszystko sprawia, że uniesienie wysięgnika na pełną wysokość zajmuje jedynie nieco ponad 4 sekundy.

Maszyna charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami. Jej szerokość ze standardowymi oponami o rozmiarze 400/70 R20 wynosi 1,9 m co przy wysokości sprzętu 2,63 cm sprawia, że maszyna sprawdzi się nawet w starych, ciasnych budynkach inwentarskich z niskim stropem. Maksymalny udźwig producent określa na 2,2 tony. Ładunek można unieść na wysokość niemal 4,4 m (punkt obrotu osprzętu).    pt

Polecany artykuł

JCB poszerza ofertę dla rolnictwa

Polecane dla Ciebie:

article icon

Jakie dysze, taka kropla

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii