Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Technika>Maszyny rolnicze>

Rozpylacze Albuz z różową ceramiką

Obrazek

Firma Bott z Leszna jest wyłącznym dystrybutorem produktów Albuza na terenie Polski.

Jan Józefowicz8 marca 2017, 12:27

Francuska marka Albuz działa już od 46 lat. Przed 15 laty podjęła współpracę z firmą Bott, wprowadzając na polski rynek rozpylacze z różową ceramiką. Firma notuje systematyczny wzrost sprzedaży ceramicznych rozpylaczy. Dostawca wskazuje na to, że wydatek każdego rozpylacza sprawdzany jest indywidualnie przed opuszczeniem fabryki.

Sztandarowym produktem Albuza jest eżektor Avi Twin, który wykorzystuje zjawisko zwężki Venturiego, co pozwala na równomierne pokrycie roślin cieczą również przy niekorzystnych warunkach pogodowych. Z czasem Albuz wprowadził na rynek nowy rozpylacz z różową ceramiką Axi Twin. Jest to model dwustrumieniowy, drobnokroplisty przeznaczony do oprysków fungicydowych. Sprawdza się też w uprawach warzywniczych, np. w cebuli, kapuście i truskawkach. To już trzeci rozpylacz dwustrumieniowy stworzony przez markę Albuz.

Firma Bott to nie tylko rozpylacze, ale też dostawca części do opryskiwaczy i innych akcesoriów potrzebnych do wykonywania zabiegów polowych i sadowniczych.
oprac. jj

Fot. firmowe

Firma notuje systematyczny wzrost sprzedaży rozpylaczy ceramicznych.

 Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Józefowicz
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)