Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Siemiatycze ruszają do przodu

04.01.2017

Drukuj

Siemiatycze ruszają do przodu

Artykuł dostępny

To o czym informowaliśmy w ub.r. stało się faktem. Pronar oddał do użytku nową halę produkcyjną w Siemiatyczach. To ważne wydarzenie nie tylko dla firmy, ale też lokalnej społeczności, bo rozbudowa zakładu na Podlasiu pozwoli zwiększyć zatrudnienie o ok. 250 osób.

r e k l a m aJak sygnalizuje Pronar, szanse na znalezienie zatrudnienia mają nie tylko wykwalifikowani pracownicy, ale także osoby, które do tej pory nie miały szansy na zdobycie doświadczenia zawodowego. Firma organizuje dla nowozatrudnionych wewnętrzne szkolenia, na których zdobywają niezbędne umiejętności.

Oddział w Siemiatyczach rozpoczął produkcję już w lutym 2012 r. i był odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na maszyny i urządzenia komunalne. Popyt na taki sprzęt od prostych pługów po potężne maszyny do recyclingu okazał się większy niż przewidywano.

Z tych względów konieczna stała się dalsza rozbudowa zakładu. W grudniu 2015 r. rozpoczęto budowę nowej hali. Dużą część robót budowlanych wykonali pracownicy Pronaru, którzy byli odpowiedzialni m.in. za podłączenie sieci elektrycznej, doprowadzenie wody czy zadbanie o system ogrzewania. W tym zakresie firma była niemal samowystarczalna. Rozszerzenie powierzchni produkcyjnej zakładu i zastosowanie nowoczesnej technologii pozwoli na zwiększenie tempa produkcji, przy zachowaniu standardów jakości.

W nowo wybudowanej, drugiej już hali produkcyjnej Pronaru w Siemiatyczach zebrało się ponad 2 tysiące osób.
 
oprac. jj

Fot. firmowe

Read more in the premium version

article icon

Rzepak: w całym kraju poniżej 1500 zł/t

Order a premium version

Galeria zdjęć

Uroczystość oddania hali do użytku zgromadziła ponad 2 tys. osób.
Uroczystość oddania hali do użytku zgromadziła ponad 2 tys. osób.
Nowa hala w budowie (lipiec 2016).
Nowa hala już gotowa (grudzień 2016).
Otwarcie nowej hali nastąpiło 30 grudnia 2016 r.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii