Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Silo-walec i obniżona rama

Obrazek

Przyczepy w wersji DB Premium zyskały na wyposażeniu i mają podłogę obniżoną o 10 cm.

Jan Józefowicz30 grudnia 2016, 06:38

Przez lata Metaltech budował swój wizerunek, oferując przyczepy z popularnej serii DB w standardowym wykonaniu – tak na spotkaniu z dilerami mówił prezes Ireneusz Ciepielewski. Z czasem powstała koncepcja dobrze wyposażonej wersji DB Premium. Można ją było zobaczyć na Agro Show w Bednarach. Nowa wersja zyskała koła z szeroką powierzchnią styku z podłożem, co chroni glebę i pozwala na zachowanie stabilności na grząskim terenie. Zgodnie z zainteresowaniem nabywców rama w nowej serii została obniżona o ponad 10 cm. Zamiast ręcznej korby hamulca pojawiła się drogowa instalacja hamulcowa z zaworem pneumatycznym.
Z kolei serię rozrzutników obornika z Metaltechu będzie można wyposażyć w adapter z poziomymi walcami. Firma wskazuje na szybki sposób montażu adaptera. Uzupełnieniem maszyn do zbioru zielonek jest tzw. silo-walec, służący do efektywnego zagęszczania zielonki w silosie. Wzbogacenie wozów paszowych stanowi ścielarka.

Miniony rok charakteryzował się dużym spadkiem sprzedaży przyczep różnych marek. Na gali podsumowującej miniony rok firma wskazywała, że utrzymała udziały rynkowe w przyczepach na poziomie 8,4% i znalazła się na trzecim miejscu podium w zakresie rejestracji (od stycznia do końca listopada 2016 r.).
oprac. jj

Fot. Józefowicz, firmowe1 z 2
Najlepsi dilerzy sprzętu z oferty Metaltechu na corocznym spotkaniu w ramach grupy Agro 7

Najlepsi dilerzy sprzętu z oferty Metaltechu na corocznym spotkaniu w ramach grupy Agro 7

2 z 2
Przeźrocze z prezentacji silo-walca, służącego do efektywnego zagęszczania zielonki w silosie.

Przeźrocze z prezentacji silo-walca, służącego do efektywnego zagęszczania zielonki w silosie.

Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Józefowicz
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)