Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Silo-walec i obniżona rama

30.12.2016

Drukuj

Silo-walec i obniżona rama

Artykuł dostępny

Przez lata Metaltech budował swój wizerunek, oferując przyczepy z popularnej serii DB w standardowym wykonaniu – tak na spotkaniu z dilerami mówił prezes Ireneusz Ciepielewski. Z czasem powstała koncepcja dobrze wyposażonej wersji DB Premium. Można ją było zobaczyć na Agro Show w Bednarach. Nowa wersja zyskała koła z szeroką powierzchnią styku z podłożem, co chroni glebę i pozwala na zachowanie stabilności na grząskim terenie. Zgodnie z zainteresowaniem nabywców rama w nowej serii została obniżona o ponad 10 cm. Zamiast ręcznej korby hamulca pojawiła się drogowa instalacja hamulcowa z zaworem pneumatycznym.
Z kolei serię rozrzutników obornika z Metaltechu będzie można wyposażyć w adapter z poziomymi walcami. Firma wskazuje na szybki sposób montażu adaptera. Uzupełnieniem maszyn do zbioru zielonek jest tzw. silo-walec, służący do efektywnego zagęszczania zielonki w silosie. Wzbogacenie wozów paszowych stanowi ścielarka.

r e k l a m aMiniony rok charakteryzował się dużym spadkiem sprzedaży przyczep różnych marek. Na gali podsumowującej miniony rok firma wskazywała, że utrzymała udziały rynkowe w przyczepach na poziomie 8,4% i znalazła się na trzecim miejscu podium w zakresie rejestracji (od stycznia do końca listopada 2016 r.).
oprac. jj

Fot. Józefowicz, firmowe

Read more in the premium version

article icon

Sprawdż za ile kupisz krajowy sprzęt zielonkowy!

Order a premium version

Galeria zdjęć

Najlepsi dilerzy sprzętu z oferty Metaltechu na corocznym spotkaniu w ramach grupy Agro 7
Przeźrocze z prezentacji silo-walca, służącego do efektywnego zagęszczania zielonki w silosie.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii