Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Maszyny rolnicze>

Tylko 133 ładowarki w limitowanej serii NewAg

Obrazek

Grupa Manitou wprowadza na rynek limitowaną serię dwóch modeli NewAg, MLT 737 i MLT 741. Dostępną w Europie od pierwszego kwartału 2021 roku wyjątkową wersję ładowarki wyróżnia szeroki zakres wyposażenia. W ofercie są tylko 133 maszyny.

Jan Beba2 lutego 2021, 22:28

Grupa Manitou opracowała dwa specjalne modele rolnicze MLT 737-130 PS + i MLT 741-140 V + z serii NewAg. Dzięki dwóm dostępnym typom przekładni (Powershift i M-Vario Plus) użytkownicy będą mogli wybrać model, który jest najbardziej odpowiedni dla ich potrzeb. Ich wyróżnikiem jest też szary kolor kontrastujący z czerwienią i czernią, a przede wszystkim bogate wyposażenie.

Komfortowa praca

Z myślą o komforcie użytkownika ładowarki teleskopowe MLT 737-130 PS + i MLT 741-140 V + mają fotel amortyzowany, który podobnie jak kierownica i podłokietnik są również wykończone skórą, co nadaje wnętrzu kabiny ekskluzywny wygląd. Dwie kamery SafeView z prawej strony i z tyłu maszyny zapewniają większe bezpieczeństwo i wygodę operatora. Inne wyposażenie kabiny obejmuje radio samochodowe z bluetooth USB z mikrofonem oraz ekran „Vision” dla lepszej widoczności informacji wyświetlanych na desce rozdzielczej.

Oba modele mają zawieszenie wysięgnika Active CRC, które ogranicza wstrząsy podczas jazdy się z ładunkiem, jednocześnie chroniąc elementy konstrukcyjne wysięgnika. Dostępny w limitowanej serii MLT 741-140 V + jest system hydrauliczny pozwalający na wstrząsanie łyżką, powrót do pozycji załadunku i połączone ruchy wysięgnika i teleskopu w tym samym czasie. Dodatkowo ten model ma na stanie system grawitacyjnego opuszczania wysięgnika, co zwiększa prędkość ruchów hydraulicznych i zmniejsza zużycie paliwa. Funkcja ta również redukuje hałas, zwłaszcza hałas związany z używaniem hydrauliki. W standardzie jest funkcja hydraulicznego blokowania osprzętu, oświetlenie LED i funkcja Ecostop. Ta funkcja automatycznie wyłącza silnik i związany z nim licznik godzin, gdy maszyna pracuje na biegu jałowym bez przewodu w kabinie.Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)