Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Nowe technologie>

Agrotronika? Z Profi to proste!

Obrazek

W sprzęcie rolniczym coraz więcej elektroniki, a nie wszystkie szkoły rolnicze nadążają z bazą dydaktyczną w tym kierunku. Są jednak chlubne wyjątki – zobacz to na filmie Profi!

dr Piotr Łuczak12 grudnia 2018, 11:39
Rozwój technologii w szkołach rolniczych można dostrzec już od wielu lat, są to zazwyczaj urządzenia takie jak anteny GPS albo maszyny rolnicze z najwyższej półki.

W pracowni agrotroniki w Zespole Szkół Przyrodniczych na poznańskim Golęcinie nasza redakcyjna kamera Profi uchwyciła wielofunkcyjny stół do ćwiczeń z zagadnień agrotroniki. Zobaczcie, jak dużo może dać z pozoru proste urządzenie uczniom technikum rolniczego. Zobacz film!Dodajmy, że w każdym wydaniu magazynu Profi każdy uczeń znajdzie praktyczne informacje z zakresu agrotroniki. Sprawdź nas na naszym kanale na Youtube i Facebook'u

Jeśli nie masz jeszcze swego własnego magazynu Profi, wejdź na www.profitechnika.pl.Picture of the author
Autor Artykułu:dr Piotr Łuczak
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)