Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Jazda automatyczna do wszystkich marek ciągników

04.01.2018

Drukuj

Jazda automatyczna do wszystkich marek ciągników

Artykuł dostępny

Zestaw Kverneland IsoMatch AutoDrive-E składa się z silnika elektrycznego montowanego pod kołem kierownicy i monitora IsoMatch Tellus Pro. W zestawie z anteną GPS zestaw pozwala na w pełni automatyczne prowadzenie ciągnika podczas prac polowych. Linie przejazdów można tworzyć na bieżąco na polu podczas wyznaczania granicy pola, lub przywołać je z pamięci urządzenia.
Na terminalu obsługowym IsoMatch Tellus Pro monitorowana jest także praca maszyn współpracujących. Dzięki ISOBUS w kabinie ciągnika nie potrzeba oddzielnego terminalu do sterowania pracą maszyny i układem jazdy automatycznej GPS. Dzielony ekran pozwala na komfortowa obsługę maszyny i układu prowadzenia GPS równocześnie. Dokładność prowadzenia uzależniona jest od dokładności sygnału począwszy od bezpłatnego Egnos na RTK kończąc.
Zestaw prowadzenia automatycznego Kverneland IsoMatch AutoDrive-E trafił do sprzedaży do dilerów Kverneland z końcem roku 2017.
dk
fot. firmowe

r e k l a m a

Read more in the premium version

article icon

Rynek zbóż: raczej bez dobrych wiadomości

Order a premium version

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii