Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Nowe technologie>

Kuhn RedVista – czerwona pomoc w serwisie

Obrazek

Jak wyregulować maszynę i zadbać o jej stan techniczny – dowiesz się z aplikacji RedVista firmy Kuhn. To kolejna z dostępnych na rynku aplikacji z rozszerzoną rzeczywistością, z której chętnie skorzystają młodzi adepci techniki rolniczej.

Jan Beba3 kwietnia 2019, 19:26

Jak wyregulować maszynę i zadbać o jej stan techniczny – dowiesz się z aplikacji RedVista firmy Kuhn. To kolejna z dostępnych na rynku aplikacji z rozszerzoną rzeczywistością, z której chętnie skorzystają młodzi adepci techniki rolniczej tym bardziej, że można jej używać na wszystkich smartfonach lub tabletach.

Rozszerzona rzeczywistość aplikacji RedVista pozwala m.in. zidentyfikować wszystkie punkty smarowania. W tym celu wystarczy zeskanować specjalną naklejkę umieszczoną w widocznym miejscu na ramie i sfilmować wybrany segment maszyny. Istotnym wsparciem ze strony apki są także podpowiedzi, dotyczące przeprowadzenia niezbędnych regulacji parametrów roboczych. To bardzo przystępna forma szkolenia, jak również wsparcia w codziennej pracy. Co ważne, aplikacja działa nawet bez połączenia z Internetem, co w pracach polowych jest istotne. Korzystając z systemu RedVista można wytransferować dane o wykonanym serwisie maszyny do portalu myKuhn.

 To dowód historii serwisowej maszyny, co może skutkować wyższą ceną odsprzedaży. Warto podkreślić, że aplikacja RedVista została nagrodzona srebrnym medalem tegorocznych targów Sima.Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)