Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.pl
Strona główna>Artykuły>Technika>Nowe technologie>

„Professional Farmer: Cattle and Crops” – nowa gra dla fanów rolnictwa!

Obrazek

15 października br na rynku ukazała się nowa gra komputerowa dla wszystkich fanów rolnictwa. Wydawcami „Professional Farmer: Cattle and Crops” są firma Landwirtschaftsverlag Münster i jej partnerzy Masterbrain Bytes i Toplitz Productions.

Bartłomiej Czekała20 października 2020, 08:35
Nowa gra przenosi graczy w codzienny świat pracy rolnika i przekonuje dużą głębią i dbałością o szczegóły. Na wirtualnych polach pracują wiernie odtworzone wg oryginałów ciągniki i maszyny wykonując wszystkie prace od siewu do zbioru roślin. Zwierzęta w oborze są pod opieką, a praca pracowników jest koordynowana. Gracze przekonują się, jak bardzo wymagający i zarazem satysfakcjonujący jest zawód rolnika.

– To najlepsza reklama dla rolnictwa i umacnia uznanie dla pracy rolników” – przekonuje dr Ludger Schulze Pals, dyrektor zarządzający Landwirtschaftsverlag.

W grze „Cattle and Crops” możesz grać dowolnie lub stawiać sobie bardzo specjalne zadania. Na początek gracze zapoznają się zarówno z mechaniką gry, jak i podstawami pracy w rolnictwie poprzez rozbudowane interaktywne szkolenie w postaci tzw. Samouczków. Mogą wtedy natychmiast zastosować zdobytą w ten sposób wiedzę w pięciu rozbudowanych i szczegółowych tak zwanych scenariuszach:

  • Scenariusz 1 „Od siewu do zbioru”: Gracze zajmują się 3,5 hektarem zbóż jarych i 5 hektarami kukurydzy od siewu do zbioru.
  • Scenariusz 2 „Trawa jest zawsze bardziej zielona…”: W tym wariancie znajduje się koszenie, przewracanie, grabienie, belowanie i zbieranie bel.
  • Scenariusz 3 „Pozwól im rosnąć”: Gracze dbają o swoje byki, od kupowania cieląt po sprzedaż gotowych opasów..
  • Scenariusz 4 „Zbliża się zima”: Tutaj pole jest uprawiane i nawożone. Gracze poznają różnice między nawożeniem mineralnym i organicznym.
  • Scenariusz 5 „Podajnik kolbowy”: Kukurydza w silosie jest zbierana i używana w biogazowni

Dodatkowo po zakończeniu scenariuszy (które w przyszłości mają przeżyć dalszy rozwój) gracz może dalej zarządzać i rozwijać swoją wirtualną farmę bez ograniczeń.

– Naszym celem było opracowanie szczegółowej i realistycznej symulacji rolnictwa. Udało nam się to” - mówi Lars Beinsen, dyrektor zarządzający Masterbrain Bytes. – Profesjonalny rolnik: hodowla bydła i upraw będzie się nadal rozwijać ponieważ wciąż mamy wiele pomysłów – obiecuje.

–Z „Professional Farmer: Cattle and Crops” cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom zabawną i jednocześnie bardzo realistyczną symulację rolnictwa. Wiele zadań rolniczych, duży grywalny park maszyn i szczegółowa pomoc (samouczki) sprawiają, że ta gra wyjątkowy z naszego punktu widzenia i zapewniający czyste rolnictwo ”, jest przekonany Matthias Wünsche, CEO Toplitz Productions. Zapewniła to ścisła współpraca z Landwirtschaftsverlag Münster.

– Dzięki "Cattle and Crops" stworzono zupełnie nową możliwość żartobliwego zanurzenia się w różnorodnych działaniach rolnictwa. Cieszymy się, że mogliśmy wnieść swój wkład w to, aby różne zadania rolnicze i ich wykonanie były jak najbardziej realistyczne w scenariuszach gry, przekazując jednocześnie rozległą wiedzę na ten temat. Wraz z naszymi partnerami Masterbrain Bytes i Toplitz Productions w przyszłości włączymy do gry o wiele więcej tematów i aspektów rolnictwa - dodaje dr Ludger Schulze Pals, dyrektor zarządzający of Landwirtschaftsverlag.Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Ważne Tematy

Ważne Tematy