Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Ogród>

Praktyczny domek ogrodowy ze stali zamiast domku z drewna

Obrazek

Problem z miejscem do przechowywania narzędzi ogrodowych, kosiarki, a także grilla czy mebli ogrodowych mają właściwie wszyscy posiadacze ogrodów przydomowych, także przy gospodarstwach. 

25 października 2022, 06:05
Do tej pory najczęściej stosowanym rozwiązaniem były domki z drewna, ale one wymagają stałej troski o utrzymanie ich w dobrym stanie.

Obecnie sytuacja zmieniła się radykalnie wraz ze wprowadzeniem przez firmę Hörmann do oferty nowych, metalowych domków ogrodowych, które niemal nie wymagają konserwacji i mają 20-letnią gwarancję. Stalowa konstrukcja pokryta blachą jest ocynkowana i pomalowana farbą proszkową, co zapewnia jej trwały, estetyczny wygląd.

Dodatkowe wyposażenie domku na narzędzia

Dzięki pewnemu i szczelnemu zamknięciu przechowywane przedmioty są bezpieczne i nie są narażone na ingerencję drobnych gryzoni, czy włamanie. Bogata oferta wyposażenia dodatkowego – półki, wieszaki na narzędzia i rowery, kratownice na pnącza, rynny pozwalające na pozyskiwanie deszczówki, a także progi nabiegowe ułatwiające chowanie taczki lub roweru, to udogodnienia, które z pewnością docenią właściciele ogrodów.


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)