Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>Organizacja produkcji świń>

Debata w Sejmie: Wieś nie może być skansenem!

Już po raz drugi w Sejmie zorganizowaliśmy debatę o problemach rolników w realizacjach inwestycji w budynki inwentarskie. Te nasilają się od lat i nadal trudno jest niemal we wszystkich województwach o uzyskanie pozwolenia na budowę chlewni, obory czy kurnika.

Bartłomiej Czekała7 lutego 2018, 19:24
W spotkaniu wzięli udział nie tylko członkowie sejmowej komisji, lecz także przedstawiciele resortów rolnictwa, inwestycji i rozwoju, członkowie organizacji ekologicznych oraz przede wszystkim rolnicy, zaproszeni przez naszą redakcję. Pisaliśmy o tym wydarzeniu szerzej TUTAJ.

Skrót relacji filmowej z tej debaty zamieszczamy poniżej.Mocny głos podczas tej dyskusji zabrał redaktor naczelny „top agrar Polska” Karol Bujoczek.

– Wobec rolników, tak jak wobec wszystkich Państwa – niezależnie od tego gdzie pracujecie – rosną wymaganie w zakresie wydajności pracy i poziomu wynagrodzenia. W gospodarstwach rolnych na kilku hektarach nie da się już dzisiaj w sielankowym obrazie wsi zagwarantować godziwego poziomu życia – mówił Karol Bujoczek.

Zachęcamy do obejrzenia w całości jego wypowiedzi.ZOBACZ RETRANSMISJĘ CAŁEGO POSIEDZENIA SEJMOWEJ KOMISJI ROLNICTWA I ROZWOJU WSI.


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)