Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>Organizacja produkcji świń>

Forum Rolników i Agrobiznesu – Świnie

Obrazek

Zapraszamy na pierwsze Forum Rolników i Agrobiznesu – Świnie "Jak przetrwać kryzys i utrzymać polską produkcję świń?. Ta konferencja to doskonała okazja, by w gronie najlepszych ekspertów w kraju oraz z zagranicy dyskutować nad kierunkami rozwoju i zachowania konkurencyjności na europejskim i światowym rynku. 

Anna Kurek6 marca 2019, 10:17
Zapraszamy do udziału w pierwszej ogólnopolskiej konferencji dla hodowców, producentów i innych osób zainteresowanych hodowlą i produkcją świń Forum Rolników i Agrobiznesu – Świnie, która odbędzie się w dniach 6 i 7 czerwca 2019 r. w Licheniu Starym. 

Trudna sytuacja na rynku trzody chlewnej w Polsce, ale również w innych częściach Europy i świata jest poważnym wyzwaniem dla wszystkich hodowców i producentów świń. Polscy rolnicy przetrwali już niejeden kryzys i miejmy nadzieję, że również tym razem pozostaną gospodarstwa, które dadzą radę sprostać wyzwaniom i wymaganiom oraz finansowo przetrwają ten okres. Kolejny już "dołek świński" uczy nas, że tylko najlepsi producenci, osiągający ponadprzeciętne wyniki będą w stanie długofalowo utrzymać się w produkcji oraz zarabiać pieniądze. 

Do udziału w spotkaniu serdecznie zaprasza Komitet Konferencji:

prof. dr hab. Zygmunt Pejsak

prof. dr hab. Roman Kołacz


red. nacz. Karol BujoczekWszyscy zainteresowani rozwojem swojej produkcji świń i poprawy jej opłacalności mogą zgłaszać się na stronie Forum Rolników i Agrobiznesu - Świnie. Tam również znajduje się szczegółowy program Forum.


Picture of the author
Autor Artykułu:Anna Kurek
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)