Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Forum Rolników i Agrobiznesu – Świnie

06.03.2019

Drukuj

Forum Rolników i Agrobiznesu – Świnie

Artykuł dostępny

Zapraszamy do udziału w pierwszej ogólnopolskiej konferencji dla hodowców, producentów i innych osób zainteresowanych hodowlą i produkcją świń Forum Rolników i Agrobiznesu – Świnie, która odbędzie się w dniach 6 i 7 czerwca 2019 r. w Licheniu Starym. 

r e k l a m a

Trudna sytuacja na rynku trzody chlewnej w Polsce, ale również w innych częściach Europy i świata jest poważnym wyzwaniem dla wszystkich hodowców i producentów świń. Polscy rolnicy przetrwali już niejeden kryzys i miejmy nadzieję, że również tym razem pozostaną gospodarstwa, które dadzą radę sprostać wyzwaniom i wymaganiom oraz finansowo przetrwają ten okres. Kolejny już "dołek świński" uczy nas, że tylko najlepsi producenci, osiągający ponadprzeciętne wyniki będą w stanie długofalowo utrzymać się w produkcji oraz zarabiać pieniądze. 

Do udziału w spotkaniu serdecznie zaprasza Komitet Konferencji:

prof. dr hab. Zygmunt Pejsak

prof. dr hab. Roman Kołacz


red. nacz. Karol BujoczekWszyscy zainteresowani rozwojem swojej produkcji świń i poprawy jej opłacalności mogą zgłaszać się na www.topagrar.pl/event. Tam również znajduje się szczegółowy program Forum.

Polecane dla Ciebie:

article icon

Co zrobić ze zużytą folią kiszonkarską?

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii