Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>Organizacja produkcji świń>

Nie możesz zbudować chlewni? Jedź z nami do Sejmu!

Obrazek

O tym jak zmienić prawo, aby polscy rolnicy mogli rozwijać produkcję zwierząt gospodarskich będziemy rozmawiać w Sejmie już w środę 7 lutego. Pojedź z nami na Komisję Rolnictwa!

Anna Kurek5 lutego 2018, 15:45

O tym ile trwa uzyskiwanie pozwoleń na budowę chlewni, czy kurnika wiedzą co, którzy się o nie starali. Ba, mamy coraz więcej przypadków, że lokalne społeczeństwo i władze zupełnie blokują inwestycję. Pisaliśmy o tym wielokrotnie na łamach „top agrar Polska”. Dlatego już po raz drugi zabieramy Was do Sejmu na Komisję Rolnictwa, podczas której będziecie mogli zabrać głos i podzielić się swoimi pomysłami jak rozwiązać te patowe niekiedy sytuacje.

Z naszych reportaży wynika, że średnio od momentu pierwszych działań do uzyskania decyzji o warunkach zabudowy mija ponad 2 lata. Niestety nie każdemu, kto planuje inwestycje się to udaje. Pomimo zmian lokalizacji inwestycji, pomimo spotkań z lokalną społecznością, pomimo rządowych i unijnych programów wsparcia dla sektora trzodowego i produkcji prosiąt wciąż wielu rolników musi obchodzić się smakiem. 

Zadzwoń do naszej redakcji (61 869 06 60) i wpisz się na listę – tylko tak wejdziesz już w środę 7 lutego z nami do Sejmu i weźmiesz udział w tworzeniu nowych, mamy nadzieję, że lepszych przepisów.  akuPicture of the author
Autor Artykułu:Anna Kurek
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)