Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a

Zapraszamy na seminarium

Obrazek

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym seminarium w Internecie (tzw. webinarium), pt. ,,Rozliczenie produkcji kluczowym wyzwaniem producentów w branży spożywczej”.   TERMIN: 05.12.2014 godz. 10.00 – 10.45. W serwisie internetowym „top agrar Polska” znajdziecie Państwo przycisk, który zaloguje Was do uczestnictwa w spotkaniu.

28 listopada 2014, 09:44

Webinarium organizowane w ramach cyklu spotkań on-line poświęconych wyzwaniom biznesowym, stawianym przez przedsiębiorstwa produkcyjne z branży spożywczej. W trakcie spotkań poruszymy zagadnienia istotne dla branży spożywczej z perspektywy procesów biznesowych realizowanych przez różne komórki organizacyjne.

 W trakcie pierwszego webinarium omówimy kwestie związane z rozliczaniem produkcji i poruszymy następujące zagadnienia:

  • 
Obsługa receptur zwykłych i odwróconych (typu rozbiór).

  • Ewidencja i rozliczenie ilości zużytych surowców i czasu pracowników i urządzeń.

  • Ewidencja i rozliczenie strat, odpadów i produktów ubocznych.

  • Ewidencja i rozliczenie kosztów produkcji.

  • Prezentacja i analiza odchyleń od danych normatywnych (receptur i technologii)

  • Mierzenie wydajności procesów.
  • 
Rozliczenie zmiennych parametrów produktów (np. zawartość tłuszczu lub białka).

  • Ewidencja i rozliczenie strat, odpadów i produktów ubocznych.


Prowadzącym jest Jacek Jakubik, konsultant biznesowy w firmie PCC. Posiada ponad 20 lat doświadczeń w dziedzinie systemów ERP w charakterze konsultanta wdrażającego, lidera projektów wdrożeniowych oraz architekta rozwiązań.    
Organizatorzy: Polish Consulting Company, decyzje-IT.pl. Patronat medialny: „top agrar Polska”.

Kliknij tutaj, aby się zapisaćWażne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)