Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Porady KRUS>

ABC zasiłku chorobowego dla rolnika – pobierz specjalny poradnik!

Obrazek

Dla każdego rolnika dużym problemem jest choroba, która czasowo lub długoterminowo wyłącza go z aktywnej pracy w gospodarstwie. Dlatego warto wiedzieć na jakie świadczenia od KRUS można liczyć w przypadku choroby. W tym celu przygotowaliśmy dla wszystkich naszych Czytelników specjalny poradnik, który odpowiada na wiele pytań związanych z korzystaniem przez rolników, ich małżonków i domowników z zasiłków chorobowych.

Bartłomiej Czekała14 września 2020, 09:07
Ta publikacja powstała z uwagi na liczne pytania, prośby o porady, czy interpretacje przepisów w zakresie korzystania z zasiłku chorobowego, które od lat spływają każdego miesiąca do naszej redakcji.

Dlatego wspólnie z naszą ekspert ds. KRUS Ewą Jaworską - Spicak przygotowaliśmy specjalną publikację, która jest dostępna w postaci pliku pdf. Można ją przeglądać w wersji elektronicznej na dowolnym urządzeniu (komputer, tablet, telefon) lub – z racji niewielkiej objętości – wydrukować ją i trzymać w domowej biblioteczce.

Oto główne zagadnienia poruszane i wyjaśniane przez naszą ekspert w tej publikacji:

  • podstawa prawna zasiłku chorobowego,
  • zasiłek chorobowy w podstawowym zakresie,
  • niezdolność do pracy a brak prawa do zasiłku,
  • dokumentowanie prawa do otrzymania świadczenia chorobowego,
  • zasiłek chorobowy w przedłużonym okresie,
  • kiedy rolnikowi nie przysługuje zasiłek chorobowy?
  • wysokość świadczenia chorobowego dla rolnika,
  • zasiłek chorobowy wskutek koronawirusa,
  • i wiele innych.


Dla naszych Prenumeratorów ten specjalny poradnik jest do pobrania za darmo. Osoby, które nie są naszymi Prenumeratorami mogą pobrać ten poradnik za jedyne 10,00 zł.

Poniżej zamieszczamy link do formularza, za pomocą którego bezpłatnie lub odpłatnie można pobrać poradnik ABC zasiłku chorobowego. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty!

TUTAJ MOŻESZ ZAPISAĆ SIĘ, BY ODEBRAĆ PORADNIK - KLIKNIJ.Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)