Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>

II edycja Agro Days już w najbliższy weekend!

Obrazek

Agro Days, Dni Hodowcy już w najbliższy weekend! 2-3 lutego rolnicy odwiedzą warszawskie targi. Organizatorzy zapewnią sporo fachowej wiedzy, nowości rynkowych, makiet budynków inwentarskich i ciekawych prelekcji. 

Dorota Kolasińska29 stycznia 2019, 12:34
W 2017 roku w imprezie wzięło udział ponad 3 000 osób z całej Polski, zarówno hodowcy drobiu, bydła, trzody, jak i pasjonaci rolnictwa. Partnerami tegorocznej edycji będą lekarze weterynarii, eksperci żywieniowi, specjaliści z zakresu budownictwa inwentarskiego i maszyn oraz przedstawiciele instytucji branżowych. 

Gościem specjalnym będzie Damian Kordas, zwycięzca programu Masterchef, który weźmie udział w konferencji panelowej otwierającej wydarzenie. 
Ponadto na Agro Days odbędzie się kilkadziesiąt paneli dyskusyjnych w sekcjach tematycznych, warsztatów sektorowych i pokazów nowości.
- Niewiele jest takich wydarzeń, podczas których można zdobyć przydatną wiedzę i jednocześnie dobrze się bawić. Tę lukę udało nam się wypełnić podczas pierwszej edycji Agro Days. Dni Hodowcy. Ta edycja to jeszcze większa dawka energii i jeszcze lepsze pomysły. Nie będziecie się nudzić, to pewne – komentuje Rafał Wiecheć, organizator Agro Days. Dni Hodowcy 2019. 


Tym razem hodowcy spotkają się w nowym obiekcie – Global Expo, przy ulicy Modlińskiej w Warszawie, o łącznej powierzchni wystawienniczej – ponad 15 000 m2. Spotkanie odbędzie się pod hasłem „Żywność pod presją? Odpowiedzialna produkcja, świadoma konsumpcja”. Tym zagadnieniom zostanie poświęcona konferencja otwierająca, podczas której organizator zaprezentuje niektóre wnioski z przeprowadzonych na tę okoliczność badań preferencji konsumentów. 
W trakcie Agro Days będzie można uzyskać kompleksową informację o przepisach i procedurach związanych z budownictwem inwentarskim, a także aktualną wiedzę niezbędną w produkcji zwierzęcej. Wewnątrz Global Expo staną pełnowymiarowe makiet budynków inwentarskich, wewnątrz których odbędą się warsztaty dla hodowców. Do dyspozycji zwiedzających będzie kilkudziesięciu ekspertów, reprezentujących wszystkie obszary hodowli. Każdy z uczestników będzie mógł także wziąć udział w grze targowej, polegającej na zdobywaniu pieczątek na Złotej Karcie Uczestnika, którą następnie będzie mógł wymienić na atrakcyjne nagrody i certyfikat odpowiedzialnego hodowcy. Sprawdź jak było w zeszłym roku (tutaj)!

dkol


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)