Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

ARiMR uruchomiła specjalne punkty informacyjne

02.09.2016

Drukuj

ARiMR uruchomiła specjalne punkty informacyjne

Artykuł dostępny

Jak tłumaczy ARiMR, urzędnicy chcą w ten sposób ułatwić rolnikom, przedsiębiorcom oraz przetwórcom i innym osobom zainteresowanym pomocą, dostęp do informacji o ofercie wsparcia realizowanego przez Agencję, a także promować poszczególne formy tej pomocy. Ma być to wyjście naprzeciw oczekiwaniom tym wszystkim beneficjentom, którzy potrzebują rzetelnej i jasnej informacji o kolejnych działaniach  uruchamianych w ramach PROW 2014-2020 oraz innych zadaniach związanych z obecną perspektywą finansową.

r e k l a m aPodstawowym zadaniem nowych punktów informacyjnych będzie udzielanie pełnej i rzetelnej informacji o obecnie wdrażanych instrumentach wsparcia, oferowanych przez Agencję, m.in. takich jak:

  • płatności bezpośrednie,
  • Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,
  • Program Operacyjny "Rybactwo i Morze" na lata 2014-2020,
  • pomoc krajowa i inne.
ARiMR deklaruje, że każda osoba, która odwiedzi dowolny punkt informacyjny zostanie poinformowana o możliwościach uzyskania różnych form wsparcia finansowego, wymaganiach formalnych, terminach naborów wniosków oraz wysokości dofinansowania w ramach konkretnych działań.

W każdym Oddziale Regionalnym i Biurze Powiatowym ARiMR punkty informacyjne są jednolicie oznakowane i łatwo dostępne dla beneficjentów. Będą one otwarte w godzinach urzędowania Agencji. Do kontaktu bezpośredniego z osobami odwiedzającymi te Punkty została wyznaczona i przeszkolona kadra pracowników, posiadająca odpowiednią wiedzę i doświadczenie na temat wdrażanych programów.

oprac. bcz na podstawie ARiMR

Fot. Sierszeńska

Read more in the premium version

article icon

Sprawdż za ile kupisz krajowy sprzęt zielonkowy!

Order a premium version

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii