Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Jesteś w strefie Premium
Strona główna>Artykuły>Finanse>Dopłaty, PROW i VAT>

Co się dzieje z wnioskami na Modernizację gospodarstw rolnych? Mamy najnowsze dane z ARiMR!

W ostatnich tygodniach zauważalne jest ożywienie w oddziałach regionalnych ARiMR w zakresie rozpatrywania wniosków o przyznanie wsparcia inwestycji typu „Modernizacja gospodarstw rolnych” w obszarach a, b, c i d. Co dzieje się z tymi wnioskami i kiedy rolnicy mogą spodziewać się ich rozpatrzenia?

Grzegorz IgnaczewskiBartłomiej Czekała22 października 2019, 15:21
Kilka tygodni temu pisaliśmy o tzw. „taśmach Ardanowskiego”, czyli nagraniu ze spotkania ministra rolnictwa Jana Krzysztofa Ardanowskiego z kierownictwem ARiMR i dyrektorami oddziałów regionalnych. Na tym nagraniu szef resortu rolnictwa w żołnierskich słowach strofował decydentów w Agencji za opóźnienia w rozpatrywaniu wniosków złożonych przez rolników. Po tym spotkaniu w niektórych województwach nastąpiło spore przyśpieszenie w pracach administracyjnych. Postanowiliśmy sprawdzić jak wygląda na dziś status wszystkich wniosków złożonych w ARiMR w ostatnich dwóch latach na poddziałanie 4.1.3. Modernizacja gospodarstw rolnych w obszarach a, b, c i d. Poniżej prezentujemy tabelaryczne zestawienie, które otrzymaliśmy od ARiMR.


 

 

oprac. bcz, gi
Fot. Twardowski


Picture of the author
Autor Artykułu:Grzegorz Ignaczewski
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)