Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Finanse>Dopłaty, PROW i VAT>

Jak zdobyć 120 tys. zł dofinansowania dla swojego gospodarstwa? Oglądaj webinarium!

Obrazek

Punktualnie o 15:00 rozpoczęliśmy nasze webinarium pt.: "Rozwój małych gospodarstw - dla kogo dofinansowanie?". Nasze spotkanie online prowadzi redaktor Grzegorz Ignaczewski, a gościem i ekspertem jest Ireneusz Gradka z CDR w Radomiu.

Bartłomiej Czekała12 września 2023, 15:01
Już od połowy września tego roku rolnicy mogą ubiegać się o 100 lub 120 tys. zł na rozwój małego gospodarstwa. Kto ma szansę na dofinansowanie? Jakie kryteria należy spełnić, by sięgnąć po te pieniądze? Jakie inwestycje można sfinansować z programu i jak ubiegać się o środki? 

Na te pytania podczas webinaru odpowie nasz ekspert, wieloletni autor top agrar Polska i doradca w zakresie dofinansowania i rozwoju gospodarstw Grzegorz Ignaczewski oraz Ireneusz Gradka z Centrum Doradztwa Rolniczego w Radomiu.

Podczas szkolenia uczestnicy będą mieli możliwość zadawania pytań na żywo i rozwikłania wszelkich zawiłości programu.

Nie zwlekaj! Zapisz się teraz -> www.webinarium.topagrar.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)