Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Finanse>Dopłaty, PROW i VAT>

Nowa wiceprezes w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Obrazek

Kierownictwo Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa powiększyło się o nową wiceprezes. Została nią wczoraj Agata Burkhardt, która pracowała dotychczas w Centrali ARiMR.

Bartłomiej Czekała7 czerwca 2023, 12:29
Nominację na funkcję wiceprezes ARiMR wręczył minister rolnictwa i rozwoju wsi Robert Telus w asyście prezes ARiMR Haliny Szymańskiej. Nowa wiceszefowa ARiMR pracowała dotychczas w warszawskiej centrali gdzie ostatnio była dyrektorem Departamentu Rynków Rolnych.

Po wczorajszej nominacji kierownictwo Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa liczy teraz 5 osób. Oprócz prezes Haliny Szymańskiej tworzą je wiceprezesi: Tomasz Kuśnierek, Joanna Gierulska, Maria Fajger, Ryszard Zarudzki oraz powołana wczoraj na tę funkcję Agata Burkhardt.

W ARiMR jest teraz sporo pracy i zadań do nadzorowania. Trwają ostatnie nabory wniosków ze starego PROW, rozpoczynają się nabory wniosków z nowego PS WPR oraz Agencja przyjmuje wnioski na dopłaty do zbóż i rzepaku, budowy silosów i dopłaty do materiału siewnego. Niebawem także ruszają nabory wniosków o dopłaty do nawozów i pszenicy.

Fot. MRiRW


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)