Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

PROW: Zanim kupisz - wybierz najlepszą ofertę

01.06.2017

Drukuj

PROW: Zanim kupisz - wybierz najlepszą ofertę

Artykuł dostępny

Portal ogłoszeń ARiMR działa już od 18 marca br. Jego powstanie jest efektem wejścia w życie unijnej zasady konkurencyjności. W związku z tym wszyscy rolnicy, którzy podpisali umowę o przyznanie pomocy z ARiMR po 18 stycznia br. są zobowiązani do korzystania z portalu ogłoszeń – od momentu jego uruchomienia. Jednak pomiędzy 18 stycznia (dniem wejścia w życie rozporządzenia) a 18 marca (dniem uruchomienia portalu) mieliśmy okres przejściowy.

r e k l a m aOd 18 marca jedynym sposobem wyboru dostawcy sprzętu czy też usługi w ramach PROW 2014–2020 jest zamieszczenie zapytania ofertowego na portalu uruchomionym przez ARiMR. Portal jest dostępny pod adresem www.portalogloszen.arimr.gov.pl.

Obowiązek stosowania konkurencyjnego trybu wyboru wykonawców dotyczy wszystkich zakupów ujętych w zestawieniu rzeczowo-finansowym o wartości powyżej 20 tys. zł netto. Prześledźmy krok po kroku, jak przeprowadzić prawidłowo postępowanie ofertowe za pośrednictwem portalu.

Hasło i login

Aby zamieścić ogłoszenie na portalu beneficjent musi najpierw wystąpić do Agencji z wnioskiem o nadanie uprawnień (wzór wniosku można pobrać ze strony portalu lub z biura ARiMR).

Sam wniosek jest prosty, jednak przy wypełnianiu warto zwrócić szczególną uwagę na sekcję III – Sposób doręczenia loginu i hasła do portalu ogłoszeń ARiMR. Najwygodniejszą i najszybszą formą uzyskania tych danych jest wybór opcji „Proszę przesłać w formie elektronicznej na adres e-mail użytkownika podany w sekcji IV, pkt 21.”. Należy przy tym pamiętać, aby podać adres e-mail.

Wypełniony zgodnie z instrukcją wniosek należy złożyć do biura powiatowego lub oddziału regionalnego ARiMR, właściwego ze względu na miejsce zamieszkania/siedzibę wnioskodawcy.

Po zalogowaniu mamy dostęp do wielu funkcjonalności i możemy zamieścić swoje zapytanei ofertowe.

Jak to zrobić? O tym przeczytasz w czerwcowym wydaniu "top agrar Polska".

Kliknij poniżej i sprawdź naszą ofertę!

Polecane dla Ciebie:

article icon

Rynek zbóż: sytuacja przed żniwami się ustabilizowała

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii