Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Finanse>Dopłaty, PROW i VAT>

Webinarium "Ekoschematy i dopłaty do ekologii" - dołącz i oglądaj na żywo!

Obrazek

Punktualnie o 15:00 rozpoczęło się nasze webinarium "Ekoschematy i dopłaty do ekologii", które prowadzi redaktor naczelny top agrar Polska Karol Bujoczek wspólnie z redaktorem Grzegorzem Ignaczewskim. A naszym ekspertem ponownie jest Marek Krysztoforski z CDR w Radomiu. Dołącz i oglądaj na żywo!

Bartłomiej Czekała9 maja 2023, 15:11
Gorąco i serdecznie zapraszamy na kolejny webinar ekspercki dotyczący zasad Nowej Wspólnej Polityki Rolnej i Krajowego Planu Strategicznego, tym razem nasze spotkanie będzie podzielone na dwie części:
  • I część zostanie poświęcona gospodarstwom ekologicznym w kontekście nowych dopłat bezpośrednich i ekoschematów.
  • II część webinarium poświęcimy odpowiedziom na liczne pytania, jakie wpłynęły do naszej redakcji, dotyczące ekoschematów w rolnictwie konwencjonalnym.
Jak zwykle podczas naszego spotkania gwarantujemy aktywny udział widzów i umożliwiamy zadawanie pytań, które można już przesłać w formularzu zgłoszeniowym.

DOŁĄCZ DO WEBINARIUM!Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)