Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Dopłaty 2017: 9,62 mld zł na kontach rolników

12.01.2018

Drukuj

Dopłaty 2017: 9,62 mld zł na kontach rolników

Artykuł dostępny

Agencja wypłaca również płatności obszarowe za 2017 r. finansowane z budżetu PROW. Z tytułu dopłat ONW na rolnicze konta do 10 stycznia wpłynęło 521,27 mln zł. W ramach płatności rolno-środowiskowo-klimatycznych ARiMR wypłaciła 103,74 mln zł, a na inwestycje w rozwój obszarów leśnych i poprawę żywotności lasów 49,9 mln zł. Od 16 października do 30 listopada br. trwała wypłata zaliczek dopłat bezpośrednich. Przez kilkadziesiąt dni na konta rolników wpłynęło 9,18 mld zł. Tak przynajmniej podaje ARiMR. 

r e k l a m aNa wypłatę reszty pieniędzy w ramach dopłat bezpośrednich Agencja ma czas do 30 czerwca. Z tytułu płatności końcowych rolnicy dostaną jeszcze ponad 5 mld zł. Całkowita pula środków przeznaczona na płatności bezpośrednie w 2017 r. wynosi łącznie z zaliczkami 14,8 mld zł.
oprac. Michał Kaliszan

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Sejm zdecydował: wnioski o dopłaty tylko przez internet!

Polecany artykuł

Dopłaty bezpośrednie: Komisja Europejska wycofa się z zazielenienia?

Polecane dla Ciebie:

article icon

Ile kosztuje używany pług obrotowy?

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii