Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Remont Ursusa>

Remont Ursusa 1204 de luxe: Docieramy Ursusa na polu! Klima nabita

Postanowiliśmy dotrzeć naszego Ursusa podczas pracy w polu. Nie ma teraz co prawda ciężkich prac polowych jak orka czy uprawa do zrobienia, ale i przy sianokosach robota dla Ursusa 1204 de luxe się znalazła.

Paweł Twardowski16 czerwca 2021, 19:00
Po wielu miesiącach żmudnej pracy w warsztatach wreszcie mogę się trochę nacieszyć jazda tym niezwykłym ciągnikiem. W poprzednim odcinku docieraliśmy Ursusa na drodze, tym razem wyjechałem w pole. Sianokosy to dobry moment by wykorzystać ten traktor w pracy polowej. Jazda nim jest naprawdę komfortowa i wszystko działa bez zarzutu!

Pozostała do zrobienia jeszcze jedna rzecz. Jak pamiętacie, zainstalowaliśmy w tym ciągniku klimatyzację, ale trzeba ją jeszcze nabić. Dlatego po zgarnięciu siana na rzędy pojechałem do firmy Agromarket Jaryszki, by specjaliści mogli tę czynność wykonać.

A jak działa klima? Musicie to sami zobaczyć w tym odcinku! Miłego oglądania!


Picture of the author
Autor Artykułu:Paweł Twardowski
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)