Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Remont Ursusa>

Remont Ursusa 1204 de luxe: na wyniki konkursu musimy poczekać

Dzisiaj mieliśmy opublikować wyniki naszego konkursu Czytelniczego „Wygraj Odpicowanego Ursusa”. Niestety pomiar mocy nie mógł zostać w pełni zrealizowany.

Dominika Mulak30 czerwca 2021, 19:52
W lipcowym numerze „top agrar Polska” podaliśmy, jak kształtuje się pierwszy parametr, czyli masa naszego ciągnika po remoncie. Na profesjonalnie przygotowanej, atestowanej wadze firmy Czekała wyświetliło się 5754,0 kg. Ważenie przeprowadziliśmy w Hali Maszyn Katedry Inżynierii i Biosystemów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Po okresie docierania ciągnika i chwilowych perturbacjach z tym związanych, dzisiaj mieliśmy dokonać ostatecznego pomiaru mocy. Największa próba jest wtedy, gdy podłączymy do ciągnika hamownię. Właśnie kiedy rozpoczęliśmy pomiar na hamowni, by określić pełną moc, coś poszło nie tak…

Co się dokładnie wydarzyło, wyjaśnia Karol Bujoczek, redaktor naczelny „top agrar Polska” na poniższym filmie!


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)