Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Remont Ursusa>

UWAGA!!! Przedłużamy konkurs top agrar Polska z Ursusem 1204 de luxe!

Od roku wszyscy emocjonujemy się konkursem czytelniczym, w którym do wygrania jest ciągnik Ursus 1204 de luxe. Jak pamiętacie, kupiliśmy ten traktor po to, by go gruntownie wyremontować i po dodaniu dodatkowego wyposażenia przeznaczyć go na nagrodę główną w tym konkursie. Niestety, z przyczyn od nas niezależnych remont się przesunął w czasie, a i w ostatnich dniach dostaliśmy od Was wiele sygnałów, by jeszcze wydłużyć czas przyjmowania zgłoszeń do konkursu.

Bartłomiej Czekała31 marca 2021, 18:29
Na początku naszego remontu zakładaliśmy o wiele węższy zakres prac. jednak jak to podczas remontu bywa, podczas demontażu kolejnych elementów traktora często okazywało się, że front robót znacznie się poszerzył. Potrzeba było więcej godzina na naprawę, więcej części zamiennych i wreszcie koronawirus co chwila krzyżował nam plany. Co rusz fachowcy, którzy pomagali nam na różnych etapach remontu, byli zmuszeni do przerwania prac z powodu choroby lub kwarantanny.

Pomimo to staraliśmy się na bieżąco pokazywać Wam w kolejnych filmach postęp w pracach remontowych, a ich popularność i liczba komentarzy oraz maili i telefonów do redakcji w sprawie tego remontu i całego konkursu bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Żyjecie razem z nami tym remontem, za co jesteśmy Wam bardzo wdzięczni!

W ostatnich dniach także rozdzwoniły się telefony i pytaliście nas, czy jest szansa na to, by konkurs potrwał jeszcze dłużej i pokazać więcej filmów z remontu i uruchamiania Ursusa. Dlatego podjęliśmy ważną decyzję.

- Zdecydowaliśmy, że przedłużymy konkurs do końca maja br. Mam nadzieje, że przez te najbliższe tygodnie jeszcze więcej będziemy mogli Wam pokazać tych efektów mozolnych prac nad odrestaurowaniem tego ciągnika, które wreszcie uda nam się sfinalizować - mówi w specjalnym komunikacie Karol Bujoczek, redaktor naczelny top agrar Polska.

Obejrzyj cały film z informacją o przedłużeniu konkursu.

Zgłoszenia do konkursu pod adresem www.konkurs.topagrar.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)