Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Remont Ursusa>

Wygraj odpicowanego Ursusa 1204 de luxe - ostatni moment na zgłoszenia konkursowe!

Kapitalny remont naszego Ursusa 1204 de luxe jest na ukończeniu i na finiszu jest także nasz konkurs. Tylko do 31. maja możesz przysłać do nas swoje zgłoszenie, by mieć szanse na wygranie tego niezwykłego traktora!

Bartłomiej Czekała12 maja 2021, 16:57
Od kilkunastu miesięcy relacjonujemy w kolejnych odcinkach przebieg remontu Ursusa 1204 de luxe, który jest główną nagrodą w naszym konkursie dla Czytelników. Jak doskonale wiesz, remont tego traktora przesuwał się w czasie z uwagi na skutki pandemii covid-19. Nic jednak straconego, bo efekt finalny jest jeszcze lepszy od spodziewanego, a sam ciągnik jest wyposażony naprawdę solidnie i zamontowaliśmy w nim bardzo wiele części, podzespołów i urządzeń, których próżno szukać w jakimkolwiek ciągniku Ursus z tzw. ciężkiej serii.

Kończy się remont tego ciągnika i kończy się konkurs - tylko do 31. maja możesz przysyłać do nas Wasze zgłoszenia za pośrednictwem specjalnego formularza na stronie www.konkurs.topagrar.pl

Nie zwlekaj do ostatniej chwili - ten ciągnik może trafić właśnie do Ciebie!

A jak przebiegał nasz remont? To przypominamy w poniższym, krótkim filmie. Obejrzyj koniecznie!


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)