Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Bydło>Rynek mleka>

Mleczna wyprawka od Mlekpolu

Obrazek

Spółdzielnia Mleczarska z Grajewa jest gotowa na nowy rok szkolny. Na drugie śniadanie poleca wyroby mleczarskie, które idealnie wpisują się w zbilansowaną dietę ucznia.  

Dorota Kolasińska1 września 2018, 13:10

Mlekopol nastolatkom rekomenduje napoje fermentowane MILKO, w tym nową serię Acti Vege – jogurty warzywno - owocowe. Naturalną mleczną bazę Spółdzielnia uzupełniła żywymi kulturami bakterii i najwyższej jakości dodatkami warzywnymi i owocowymi. Opakowania są lekkie i wygodne, a kartoniki wyposażono w nakrętki. 
– Napoje MILKO nie zawierają syropu glukozowo – fruktozowego.  – mówi Ewa Gromadzka, kierownik marketingu SM MLEKPOL w Grajewie.
Najbardziej popularną formą drugiego śniadania do szkoły jest tradycyjna kanapka.
Aby urozmaicić dziecięce menu, do posmarowania pieczywa Mlekpol poleca serki śmietankowe Łaciate: puszyste i klasyczne. Produkowane z najwyższej jakości śmietanki, bez zagęstników i konserwantów, są pełnowartościowym uzupełniniem diety. 
– Serki śmietankowe to pyszne źródło wielu cennych składników odżywczych. 100 gram produktu dostarczy organizmowi ucznia - ok 6 % dobrze przyswajalnego białka, ok 23% tłuszczu o unikalnym składzie,  tylko niecałe 4% cukru.  – dodaje Ewa Gromadzka. 

Sery i masło 


W menu ucznia powinny znaleźć się także sery dojrzewające i masło ekstra. To naturalne źródło nie tylko witamin, wapnia i białka ale także cennych aminokwasów i pełnowartościowego tłuszczu mlecznego. 

Szklanka mleka 


Nie zapominajmy także o mleku. Do szkoły najwygodniejszy będzie mały kartonik ze słomką. Tu świetnie sprawdzi się mleko Łaciate smakowe, w wariantach: bananowym, czekoladowym, truskawkowym i waniliowym w kartonikach 200 mililitrowych. Na słodkie zwieńczenie drugiego śniadania lub przekąskę podczas zajęć pozaszkolnych, SM Mlekopol poleca serki homogenizowane Rolmlecz. Oprócz najbardziej znanego serka o smaku waniliowym, proponujemy ten z dodatkiem laski wanilii, truskawkowy i czekoladowy – dopowiada ekspertka Mlekpolu.
Wszystkie produkty SM MLEKPOL z Grajewa powstają na bazie mleka od krów skarmianych paszami bez GMO. 


dkol/ Spółdzielnia mleczarska Mlekpol w GrajewiePicture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)