Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Rzepak>

Śruta rzepakowa – realna alternatywa dla soi?

Obrazek

W ostatnich czasach dużo dyskutuje się na temat możliwości zastąpienia importowanej śruty sojowej. Jedną z alternatyw miałaby być śruta rzepakowa. Na ten temat właśnie dyskutować będą eksperci i praktycy w Piątnicy. 

dr Maria Walerowska9 grudnia 2018, 06:32
Polskie Stowarzyszenie Producentów Oleju we współpracy z Podlaskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego oraz Krajowym Zrzeszeniem Producentów Rzepaku i Roślin Białkowych organizuje i zaprasza na II Ogólnokrajową konferencję na temat śruty rzepakowej pt.

„Śruta rzepakowa jako realna alternatywa dla importu soi. Możliwości zwiększenia wykorzystania pasz rzepakowych w produkcji mleka”

Konferencja odbędzie się 10 grudnia 2018 r. w Piątnicy k. Łomży (Jędrusiowa Dolina, ul. Stawiskowska 59). Udział w konferencji jest bezpłatny. 

Patronat honorowy:

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi,

Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego, 

Instytut Zootechniki – PIB

Patronat branżowy:

Izba Zbożowo Paszowa,
PFHBiPM,
Polska Izba MlekaPicture of the author
Autor Artykułu:dr Maria Walerowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)