Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Wypadek tira, rzepak na drodze

11.01.2018

Drukuj

Wypadek tira, rzepak na drodze

Artykuł dostępny

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach zgłoszenie o wypadku drogowym odebrali w czwartek, 4 stycznia. Po przybyciu do Rudnik na miejsce zdarzenia okazało się, że w rowie leży tir. Naczepa samochodu ciężarowego leżała na poboczu. Wysypał się z niej rzepak. Ziarno zablokowało jeden pas ruchu na drodze wojewódzkiej nr 184. Jeszcze przed przybyciem strażaków kierowca tira o własnych siłach opuścił kabinę pojazdu. Mężczyźnie nic się nie stało. 

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu skutków kolizji. W tym czasie policja kierowała ruchem. Po kilku godzinach „sprzątania” tir został wyciągnięty z rowu.

r e k l a m aNiedawno do podobnego wypadku doszło na DK 15. Tam przewróciła się przyczepa z ziemniakami, a winny był nieodpowiedzialny kierowca osobówki – Wypadek: ziemniaki na drodze, a ciągnik w rowie.

oprac. mk na podst. KP PSP Szamotuły, fot. KP PSP Szamotuły

Read more in the premium version

article icon

Rynek zbóż: raczej bez dobrych wiadomości

Order a premium version

Galeria zdjęć

Rzepak na DW 184
Ziarno zablokowało drogę.
Tir wylądował w rowie,...
...a wraz z nim naczepa.
Z przewróconej naczepy wysypało się ziarno.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii