Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Strączkowe>

Giełda strączkowych - czym nawozić, szczepić, chronić i uprawiać strączkowe?

Jakie są najlepsze odmiany strączkowych? Które nawozy lub preparaty mikrobiologiczne powinniśmy u nich stosować? Czy technika uprawy jest pomocna w osiągnięciu sukcesu? To tylko nieliczne pytania jakie stawiają sobie plantatorzy strączkowych.

Tomasz Czubiński7 listopada 2019, 16:47
Agrotechniki strączkowych dopiero się uczymy, a raczej przypominamy ją sobie po latach niebytu ich na naszych polach. Z drugiej strony technologia tak poszła naprzód, ze to co robili nasi ojcowie chowamy do lamusa.

Razem z nową agrotechniką mamy do dyspozycji nowe środki do produkcji - odmiany, szczepionki, środki ochrony roślin, nawozy i maszyny. Nowości w tym zakresie prezentowane były podczas II edycji naszej Ogólnopolskiej Giełdy Strączkowych, która odbyła się pod koniec października br.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo!

Picture of the author
Autor Artykułu:Tomasz Czubiński
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)