Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>

Bezpieczeństwo dzieci i praca na gospodarstwie. Jak to pogodzić?

Obrazek

Zagwarantowanie bezpieczeństwa najmłodszym na gospodarstwie powinno być priorytetem. Podpowiadamy jakie zabawy wprowadzić, aby chociaż na chwilę zająć najmłodszych.

4 marca 2023, 07:00

Dzieci w oborze mogą radośnie spędzać tam czas i równocześnie bezpiecznie. Pod warunkiem, że rodzic czy opiekun zagwarantuje i zorganizuje ciekawe aktywności dla maluchów. Oto niektóre pomysły, które można wykorzystać, aby zająć w bezpieczny sposób czas dzieciom na gospodarstwie:

  • Zagrajcie w udawanie zwierzaków – coś na kształt kalamburów.
  • Usyp spory stos piasku w zasięgu wzroku, to będzie nieokiełznane miejsce do grzebania, robienia „babek”, „gotowania i pieczenia”.
  • Przynieś ulubione pojazdy dzieci: bujaczki, rowerki biegowe, niech urządzą zawody.
  • Zaproponuj dzieciom naukę pisania na kafelkach w hali. 

Dowiedz się więcej:

  • Wskazówki, jak zająć dzieci w gospodarstwie.
  • Zasady bezpieczeństwa w gospodarstwie.
  • Miejsca niebezpieczne dla dzieci.

Czytaj więcej w artykule: Jak pogodzić opiekę nad dziećmi i pracę na gospodarstwie?

Angelika Drygas
fot. envato.elements


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)