Dekoracje z Pomorza na medal

Dekoracje z Pomorza na medal

Już w najbliższy weekend Koła Gospodyń Wiejskich z Pomorza kolejny raz będą rywalizowały o miano najlepszego.

r e k l a m a

To już będzie czternasty raz, kiedy Koła Gospodyń Wiejskich z województwa pomorskiego staną w szranki o miano najlepszego. I tym razem organizacją wydarzenia zajął się m. in. Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Wydarzenie zaplanowane jest na 22.04 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Luzinie.

Przesyłanie zgłoszeń zostało już oczywiście zakończone, ale odwiedzający mogą się przygotować na sporą dawkę humoru, pysznych kulinariów i niezwykłehgo rękodzieła. W programie konkursowym znalazły się kategorie:

  • Kulinaria – „Ciasto z owocami” – Koła Gospodyń Wiejskich przygotują do oceny ciasto z owocami
  • Edukacja – „Pokolenia” – Koła Gospodyń Wiejskich przygotują do oceny tablicę o wymiarach (ekspozycja pionowa lub pozioma). Plansza prezentowana będzie przed publicznością z komentarzem w dowolnej formie, maksymalnie przez 1 min.
  • Moda – „Kreacja – inspiracja” – strój musi być wykonany przez Koło Gospodyń Wiejskich, nie może być wypożyczony, a ponadto istotna jest informacja na temat inspiracji powstania stroju.
  • Wokal – piosenka kabaretowa z inscenizacją pt. „Jak nie my to kto”. Każde Koło Gospodyń Wiejskich zaśpiewa jedną piosenkę do własnego podkładu muzycznego. W wykonaniu uczestniczy od 6 - 12 osób z danego KGW. Czas wykonania maksymalnie 3 minuty.
  • Taniec – „Z bajki”, muzyka własna. W wykonaniu uczestniczy od 6 - 12 osób z danego KGW. Czas wykonania maksymalnie 2 minuty
Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii