Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Rodzina>

Finał konkursu Piękna jak Ty!

Udało się! Metamorfozy rolniczek stały się faktem, a trzy zwyciężczynie naszego konkursu, rozkwitły na naszych oczach.

Paulina Janusz-Twardowska23 września 2020, 14:04
Bladym świtem standardowa sala konferencyjna Polskiego Wydawnictwa Rolniczego zmieniła się w prawdziwy salon urody oraz profesjonalne studio fotograficzne. Zwyciężczynie konkursu na metamorfozę Piękna jak Ty, organizowanego przez top agrar Polska, przekraczając próg naszego budynku, pożegnały na kilka godzin swoich bliskich i na zawsze swój dotychczasowy wizerunek.

Na rolniczki: Dorotę Wieczorek, Annę Kowalczyk oraz Magdalenę Owczarek czekali styliści fryzur, paznokci oraz wizażystka. Zgrany beauty team wydobył z Pań niepowtarzalne piękno, a dobrane do sylwetek zestawy odzieży podkreśliły atuty ich figur. Dziewczyny wręcz promieniały! Spektakularne przemiany uwieczniliśmy nie tylko w formie video, ale również foto. Każda z pań stała się modelką w profesjonalnej sesji modowej. Uczestniczki były dzielne do samego końca zdjęć, które skończyły się, gdy zapadał już zmrok. – Praca modelek wcale nie jest taka łatwa – stwierdziły.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zmieniły się nasze bohaterki, poznać ich historie, a przy okazji dowiedzieć się jak zadbać o swoją urodę, musisz poczekać do listopada. W numerze 11. top agrar Polska zamieścimy szczegółową fotorelację z przemian rolniczek, wywiady z nimi oraz wskazówki od naszych specjalistów, jak zadbać o siebie.
 
O zwyciężczynie konkursu Piękna jak Ty zadbali:
Stylizacja fryzur: Kaja Hair Group Krzysztof Polowczyk,
Stylizacja paznokci: Malinowa Odnowa,
Make up i stylizacja modowa: Katarzyna Kasprzak-Piotrowska,
Odzież zapewnili Lalabaj Butik i Anna Fashion.


Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)