Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Rodzina>

Wygraj metamorfozę! KONKURS dla czytelniczek top agrar Polska

Nasz marcowy konkurs na metamorfozę, ogłoszony z okazji Dnia Kobiet zablokowała pandemia koronawirusa. Teraz wracamy do naszej akcji, proponując Wam metamorfozę pod okiem naszych specjalistów.

Paulina Janusz-Twardowska23 lipca 2020, 07:31

Zapewniamy konsultacje z wizażystką oraz fryzjerem. Nasi specjaliści określą Twój typ urody oraz sylwetki i dobiorą do nich odpowiedni makijaż i fryzurę. Możesz liczyć na profesjonalny make-up, a także wydobywające urodę ułożenie i kolor włosów. Nasza ekspertka od wizerunku wybierze z Twojej garderoby stylizacje na czasie i pokaże, jak podkreślić atuty figury. Po wizycie u naszych specjalistów lato pożegnasz piękniejsza niż zwykle. Wisienką na torcie będzie sesja zdjęciowa, która uwieczni Twoją przemianę.

Szukamy Pań w wieku od 20 lat. Konkurs odbywa się w dwóch etapach:

  • I etap: polega na wypełnieniu formularza konkursowego na kobieta.topagrar.pl i odpowiedzi na pytania, dlaczego właśnie Tobie należy się metamorfoza z top agrar Polska oraz czym zajmujesz się w gospodarstwie lub jak działasz na rzecz społeczności lokalnej. Na podstawie ankiet wybierzemy 9 Pań, które poprosimy o wzięcie udziału w kolejnym etapie konkursu.
  • II etap: ścisła czołówka Pań otrzyma finałowe zadanie, dzięki któremu wyłonimy 3 zwyciężczynie w kategoriach wiekowych 20–35 lat, 36–50 lat i 50 +.


Na zgłoszenia czekamy do 17 sierpień 2020! Zgłoś się już teraz!Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)