Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>

Kobiety Agrobiznesu - Agnieszka Maliszewska

Agnieszka Maliszewska – znana wszystkim w sektorze mleczarskim m.in. jako dyrektor Polskiej Izby Mleka, daje poznać się od prywatnej strony. Jakie są jej pasje? Jak rozgrywa swoją karierę? Obejrzyj koniecznie.

Paulina Janusz-Twardowska26 lipca 2021, 13:02
Nie usiedzi na miejscu przez chwilę. Zawodowo krąży między Białymstokiem, Warszawą a Brukselą. Prywatnie zagląda często do Gdańska, gdzie studiuje córka. W czasie wolnym biega trasy ekstremalne. Oto Agnieszka Maliszewska – dyrektor Polskiej Izby Mleka, wiceprzewodnicząca COGECA. W sierpniu oficjalne zostanie Kawalerem Orderu Rządu Francuskiego za wkład w umacnianie współpracy polsko-francuskiej. Mówi, że to jeden z jej największych osobistych sukcesów, choć za numer jeden uważa dobre relacje z dorosłą już córką. 

O pracy, pasjach i planach na przyszłość. O tym jak pokonać frustrację i przebić się w męskim świecie. O życiu prywatnym i zawodowym w wywiadzie przeprowadzonym przez Paulinę Janusz-Twardowską mówi Agnieszka Maliszewska.


Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)