Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>

Metamorfozy rolniczek: odmiana na wiosnę

Przed nimi nowy sezon agrotechniczny. Na przedwiośniu panie, jak co roku, czynią już plany na najbliższe miesiące, ale tym razem zupełnie odmienione w akcji „Metamorfozy rolniczek z Timac Agro”.

Paulina Janusz-Twardowska7 lutego 2022, 19:42

Na pierwszy rzut oka zupełnie różne. Po chwili znajdujemy w nich jednak cechy wspólne: wewnętrzne ciepło, pasję do rolnictwa oraz zamiłowanie do podróży. Sylwia Dunowska z Zachodniopomorskiego oraz Paulina Woźniak z Małopolski spotkały się w Poznaniu podczas ostatniej odsłony metamorfoz rolniczek i od razu znalazły wspólny język. Zwyciężczynie wiosennego odcinka całkowicie poddały się naszym specjalistkom od urody. Obie panie od lat myślały, by coś zmienić w swoim wyglądzie, ale albo brakowało czasu, albo odwagi. Nasz konkurs dał impuls do całkowitej metamorfozy, którą zakończyły sesje zdjęciowe. Uczestniczki wróciły do swoich rodzin z nowymi fryzurami, makijażem i manicure oraz z zestawami ubrań i kosmetykami Miraculum.

Metamorfozy przeprowadziły: Magdalena Kocurek – Stolarnia – Warsztat Kobiecości (stylizacja i make-up), Joanna Świergiel – Hair Best (koloryzacja i fryzury), Izabela Dąbrowska-Ochnio – The Body Place (manicure).

Sesja foto: Monika Lisiecka – MGStudio, Katarzyna Sierszeńska top agrar Polska. Miejsce sesji: Hotel Kolegiacki w Poznaniu.Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)