Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>

Metamorfozy rolniczek – zgłoś się do kolejnej, zimowej odsłony programu!

Letnie metamorfozy już za nami. W październikowym numerze top agrar Polska będziecie mogły zobaczyć, jak na jesień odmieniliśmy kolejne dwie rolniczki. Czekamy też na kolejne zgłoszenia! Nasz sztab stylistek czeka.

Paulina Janusz-Twardowska9 września 2021, 09:12

Podczas letniej metamorfozy swój wizerunek odmieniły Aneta Dąbrowska oraz Sylwia Jaruga. Ich przemianę oraz historie, które doprowadziły obie panie do naszego programu możecie zobaczyć zarówno na naszej stronie internetowej, jak i w sierpniowym wydaniu top agrar Polska.

Do jesiennej odsłony naszego konkursu zgłosiło się znów kilkadziesiąt kandydatek, spośród których do metamorfoz jury wybrało dwie panie: Katarzynę Majos oraz Izabelę Cholewę. Pod okiem naszych specjalistek od urody nasze finalistki przeszły ogromną zmianę. Relację z metamorfoz będzie można obejrzeć już w październiku – w naszym magazynie oraz na portalu.

Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy!

https://tap.pwrwydawnictwo.pl/4pory

Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)