Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.plZaloguj
Strona główna>Artykuły>Rodzina>

Młodzi na gospodarstwie! Podzielcie się swoją historią!

Obrazek

Jesteście małżeństwem do 5 lat? Mieszkacie na wsi i prowadzicie gospodarstwo? Podzielcie się z nami swoją historią! Zostańcie bohaterami lutowego wydania top agrar Polska!

Paulina Janusz-Twardowska29 grudnia 2020, 11:59

Wspólne życie pod jednym dachem to prawdziwe wyzwanie. Kończy się czas randek i beztroskiego narzeczeństwa, a zaczyna budowa wspólnego domu i nowej rodziny. W ten nowy etap życia każdy wchodzi ze swoimi oczekiwaniami, które zderzają się z rzeczywistością. Rzeczywistością, którą w gospodarstwach bardzo często wyznaczają rytm pracy w polu czy przy zwierzętach. Wspólne obowiązki nieraz scalają małżeństwa, ale są też liczne przykłady na to, że na wsi coraz częściej mężowie zajmują się gospodarstwem, a kobiety realizują się zawodowo w zupełnie innych obszarach lub dbają o dzieci i ciepło domowego ogniska. Czasami może być też na odwrót – gdy mąż wprowadza się do rolniczki. Nie ma jednej recepty na szczęście. Jest wiele dróg, by je osiągnąć, żyć w zgodzie ze sobą i tworzyć wspaniały dom.
Jeśli jesteście nowożeńcami lub małżeństwem ze stażem do 5 lat i chcielibyście się podzielić swoimi doświadczeniami ze wspólnego życia na gospodarstwie, piszcie do nas. Prosimy o krótką historię pod postem na FB, w wiadomości prywatnej lub w mailu kierowanym na adres p.janusz@topagrar.com.pl (w temacie proszę wpisać hasło walentynki). Dajcie znać, jak się poznaliście, jak długo jesteście parą, czy razem pracujecie na gospodarstwie, jak wspólnie spędzacie czas i co było dla was największym wyzwaniem po ślubie.
Odezwiemy się do wybranych par, a spośród zgłoszeń wybierzemy najciekawsze historie, które opiszemy na łamach top agrar Polska. Na bohaterów czaka niespodzianka.
Zapraszamy do kontaktu! Na zgłoszenia czekamy do 8. stycznia 2021 roku!


Picture of the author
Autor Artykułu:Paulina Janusz-Twardowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy