Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Rozwieźliśmy prezenty naszym Prenumeratorom!

24.12.2018

Drukuj

Rozwieźliśmy prezenty naszym Prenumeratorom!

Artykuł dostępny

Najpierw wzruszyły nas listy, które otrzymaliśmy od Was. Wiele w nich było smutku z powodów branżowych, bo przecież kończy się bardzo trudny dla rolnictwa rok, ale i osobistych dramatów oraz trudnych życiowych sytuacji. Były też i nutki dziecięcych marzeń, że może jednak Mikołaj istnieje i przywiezie prezent...

r e k l a m a

Dlatego bardzo cieszyliśmy się, że możemy do Was przyjechać, a wrażenia i emocje, które spotkały nas na miejscu w Waszych gospodarstwach są nie do opisania! Byliście fantastyczni! Otworzyliście przed nami bramy Waszych gospodarstw, drzwi Waszych domów i przede wszystkim – Wasze serca. Wspólne rozmowy przy świątecznym stole, często bardzo długie, szczere, pełne czasem zadumy i smutku, a czasem radości z tego, co daje każdy kolejny dzień, sprawiły, że duch Świąt Bożego Narodzenia się pojawił! Tak dobrze nam się z Wami rozmawiało, że nie chciało się opuszczać Waszych ciepłych domów i jechać dalej w mrozie śliską czy oblodzoną drogą. Ale przecież kolejne osoby też na nas czekały i nie mogliśmy ich zawieść!

Jesteście wspaniali i fantastyczni, jesteście bohaterami! Mimo wielu trudności, przeciwności losu czy niepowodzeń dalej realizujecie swoją pasję - rolnictwo. Jesteście jej oddani każdego dnia i wiecie, że ta praca ma sens, bo robicie to dla siebie i Waszych bliskich. I wiecie, że trudny czas trzeba po prostu przetrzymać, bo po burzy zawsze wychodzi słońce. Za ten zapał i determinację bardzo Was podziwiamy, bo to właśnie dlatego Wy wszyscy jesteście siłą naszego rolnictwa.

Polecany artykuł

Masz problem prawny w gospodarstwie? Zadzwoń!

Dziękujemy Wam za te spotkania i za to, że mogliśmy się tak dobrze czuć w Waszym towarzystwie (mamy nadzieję, że z wzajemnością).

To, czego nie da się opisać, czasem da się zobaczyć, dlatego zapraszamy Was na film z naszej niezwykłej, świątecznej podróży po Polsce do Waszych domów i gospodarstw. To także nasz świąteczny prezent dla Was, podobnie jak i galeria zdjęć, która także dołączamy do tego tekstu.Jeszcze raz życzymy Wam radosnych, rodzinnych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego, co najlepsze w 2019 roku! Jeszcze raz dziękujemy Wam za te niezwykłe chwile i za to, że z nami jesteście – wielu z Was już od 25 lat!

Polecane dla Ciebie:

article icon

Massey Ferguson z drugiej ręki

Czytaj

Zobacz wideo

Nasz Mikołaj rozwiózł prezenty!

Galeria zdjęć

Pokaż więcej zdjęć z tej galerii

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii