Z rodziną nie tylko na zdjęciu

Z rodziną nie tylko na zdjęciu

Jeden za wszystkich - wszyscy za jednego to dewiza życiowa rodzeństwa Stanków, bohaterów naszego reportażu w kwietniowym numerze "top agrar Polska".

r e k l a m a

Jan i Ewa Stankowie rolnictwem zajmują się od ponad 40 lat. Początkowe 15 ha gospodarstwo, nastawione po trochu na uprawę zbóż, bydło i trzodę chlewną, z czasem rozwijali, aż doczekali się następców. Bo w tej rodzinie zamiast jednego następcy, jest ich trzech.

Adam, Asia i Kamil wiele nauczyli się już od swoich rodziców. Drugie tyle wiedzy zdobywają na szkoleniach dla rolników czy z branży fachowej. Każdy z nich od małego uczył się pracy i szacunku do ziemi. Z tym weszli w dorosłość.

Dziś profesjonalna i nowoczesna uprawa zbóż oraz rzepaku, a także hodowla trzody chlewnej w cyklu zamkniętym to główne kierunki rozwoju gospodarstwa z województwa kujawsko-pomorskiego. 

O tym, jak się dogadać na jednym gospodarstwie, o codzienności i planach na przyszłość można przeczytać w kwietniowym numerze "top agrar Polska" w dziale Dom i rodzina. Niebawem numer pojawi się w Państwa domach.

Prenumeratę można zamowić TUTAJ.

Zainteresował Cię ten artykuł? Chcesz mieć nieograniczony dostęp do najlepszych informacji rolniczych? Skorzystaj z oferty naszej prenumeraty.
Pokaż komentarze

Zobacz także

więcej artykułów z tej kategorii