Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>PROW - informacje specjalne>

Jak zdobyć 100 tys. zł premii dla młodego rolnika? Sprawdź u nas!

Obrazek

Już niebawem kolejny nabór wniosków o przyznanie bezzwrotnej premii w wysokości 100 tys. zł na rozpoczęcie samodzielnego gospodarowania. Dlatego dla wszystkich młodych rolników przygotowaliśmy specjalne informacje związane z pozyskaniem tych pieniędzy.

Bartłomiej Czekała12 kwietnia 2018, 15:15
Specjalnie dla wszystkich tych, którzy planują ubiegać się o 100 tys. zł premii dla młodego rolnika przygotowaliśmy promocję jakiej jeszcze nie było! Tylko możecie dostać bezpłatny dostęp do wszystkich artykułów premium związanych z premią dla młodego rolnika (wystarczy wypęełnić formularz – patrz niżej).

Na naszym portalu uruchomiliśmy specjalną Strefę Młodego Rolnika, w której znajdziecie niemal wszystkie informacje na temat dofinansowania rozpoczęcia działalności rolniczej z PROW na lata 2014-2020.
 • Kto może złożyć wniosek?
 • Jakie należy spełnić warunki?
 • Jakie wykształcenie jest potrzebne?
 • Kiedy można przejąć gospodarstwo od rodziców?
 • Czy potrzebne jest ubezpieczenie w KRUS?
 • Ile minimum hektarów trzeba mieć by spełnić kryterium ekonomiczne?

Na te i na wiele innych pytań odpowiedź znajdziecie w naszej Strefie Młodego RolnikaZapisując się w poniższym formularz możecie zyskać bezpłatny dostęp do tych treści na 30 dni!
AKCJA PROMOCYJNA ZAKOŃCZONA.

Jak to zrobić? To bardzo proste! Pokażemy Wam jak to zrobić w kilku krokach:

 1. Po wypełnieniu powyższego formularza zobaczysz kod aktywujący 30-dniowy dostęp do treści premium na naszym portalu.
 2. Wejdź na www.topagrar.pl i kliknij w zakładkę „Mój topagrar” i wybierz z listy opcję „Zaloguj się”.
 3. Następnie wybierz jedną z dwóch opcji. Jeżeli już się logowałeś na naszym portalu – wybierz opcję „Zaloguj się”. Jeżeli nie jesteś zalogowany/a – wybierz „Zarejestruj się”, a następnie wprowadź wybraną przez siebie nazwę użytkownika, adres, e-mail, hasło, zaznacz wszystkie wymagane zgody na przetwarzanie danych osobowych i zarejestruj konto.
 4. Po rejestracji kliknij w odpowiedni link i przejdź do widoku swojego konta. Wybierz w nim opcję „Moja prenumerata”.
 5. Wpisz tam otrzymany od nas kod aktywacyjny i ciesz się 30 -dniowym bezpłatnym dostępem do wszystkich treści premium na naszym portalu Strefie Młodego Rolnika!  Przejdź teraz do Strefy!


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)