Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>PROW - informacje specjalne>

Świetna frekwencja na naszych seminariach na Kujawach!

Obrazek

W drugim dniu naszych seminariów uprawowych spotkaliśmy się z Państwem w Przysieku koło Torunia. Podobnie, jak wczoraj, tak i dzisiaj przybyły tutaj prawdziwe tłumy.

dr Maria Walerowska9 stycznia 2015, 11:31

W prawdzie deszczowa pogoda nie sprzyja podróżom, jednak z drugiej strony budzi wiele obaw i pytań agrotechnicznych w prowadzeniu łanu ozimin – zbóż i rzepaku – na nadchodzący sezon. Wiele z nich postara się rozwiać zaproszony przez nas ekspert – niezależny doradca agrotechniczny z firmy N.U. Agrar znany już z naszych łamów i poprzednich spotkań – dr Hansgeorg Schönberger. Szczegółową relację i artykuły z tych spotkań będą zamieścimy na naszych łamach w najbliższych numerach. Dziękujemy za obecność i j dzisiaj zapraszamy do lektury!  mwal

Relacja z seminarium uprawowego w Prószkowie.Picture of the author
Autor Artykułu:dr Maria Walerowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)