Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Targi wystawy>

Atrakcje na targach Opolagra

Obrazek

W trzynastej edycji targów Opolagra organizowanych na lotnisku w Kamieniu Śląskim pod Opolem weźmie udział ponad 470 firm.

Jan Beba8 maja 2016, 09:34

Liczne grono wystawców tworzą zarówno firmy krajowe jak i z zagranicy. Na 45 ha powierzchni wystawienniczej będzie można oglądać najnowsze modele maszyn, jak także sprzęt na mniejsze areały. Obok licznych pokazów, fani produkcji mleka będą mogli podziwiać najładniejsze krowy i cieliczki podczas regionalnej wystawy zwierząt hodowlanych. 

W trakcie Opolagry specjalnie dla naszych Czytelników przeprowadzimy pokazy pt. "Wielki duch w małym sprzęcie", czyli prezentacja możliwości małych ładowarek przegubowych różnych producentów. Po pokazach będzie możliwość spróbowania swoich sił na torze sprawnościowym w ramach konkursu z nagrodami.

Z kolei w zabawie „Moje gospodarstwo z lotu ptaka” nagrodą główną będzie wykonanie atrakcyjnego zdjęcia gospodarstwa z lotu ptaka. Szczegóły wkrótce.

Wystawa czynna będzie dla zwiedzających od 10 do 12 czerwca od godziny 9 do 18. Wstęp na targi jest bezpłatny, natomiast opłata parkingowa w piątek i sobotę wynosi 5 zł, a w niedzielę 10 zł.  beb

 

Fot. Konieczka

 1 z 1
W trzynastej edycji targów Opolagra weźmie udział ponad 470 firm.

W trzynastej edycji targów Opolagra weźmie udział ponad 470 firm.

Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)