Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Targi wystawy>

Jesteś na targach Polagra Premiery 2023 w Poznaniu? Zajrzyj na nasze stoisko!

Obrazek

W Poznaniu trwają targi Polagra Premiery 2023. Jak zawsze podczas tej imprezy mamy tam nasze stoisko. Jeżeli jesteście na targach to koniecznie do nas zajrzyjcie. Nasze stoisko znajdziecie w pawilonie nr 5.

Bartłomiej Czekała14 stycznia 2023, 05:00
Jedno z ważniejszych wydarzeń w branży rolniczej - targi Polagra Premiery - trwają od 13 do 15 stycznia 2023  r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Podczas tego wydarzenia prezentowane są nowości światowe, agro premiery oraz innowacyjny sprzęt rolniczy na nadchodzący nowy sezon. Targom towarzyszą także liczne konferencje i spotkania branżowe.
Podczas zwiedzania pawilonów targowych zajrzyjcie koniecznie na stoisko Polskiego Wydawnictwa Rolniczego - wydawcy magazynu top agrar Polska i portalu topagrar.pl. Jak zwykle dla naszych Prenumeratorów mamy pyszną kawę, duże rabaty na nasze publikacje, gadżety i inne produkty, a także wyjątkową ofertę dla tych, którzy jeszcze nie korzystają z naszej oferty internetowej.Tylko podczas targów Polagra Premiery 2023 na naszym stoisku w hali nr 5 możecie odebrać voucher z kodem, który umożliwi Wam darmowe korzystanie z naszej subskrypcji dającej dostęp do Strefy Premium top agrar Polska. W ramach subskrypcji zyskacie dostęp m. in. do:

  • specjalistycznych artykułów
  • inspirujących reportaży z gospodarstw
  • raportów i prognoz rynkowych
  • porad i komentarzy ekspertów
  • merytorycznych materiałów video
  • wielu podpowiedzi, wskazówek i cennych informacji branżowych
Pytajcie na naszym stoisku o Strefę Premium top agrar Polska!

Jeżeli już macie Prenumeratę top agrar Polska także możecie korzystać z tego nieograniczonego dostępu. Wystarczy się zalogować na portalu topagrar.pl. A na naszym stoisku targowym pomożemy Wam to zrobić!

Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)