Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Technika>Targi wystawy>

Nowe maszyny Amazone w Bednarach

Obrazek

Agro Show trwa w najlepsze. Firmy licznie prezentują nowe modele maszyn. Wśród nowości na stoisku Amazone prezentowany jest nowy Catros Special, szeroka brona talerzowa Catros 8003 – 2 TS i nowa redlica twutalerzowa do siewników Cirrus.

Dawid Konieczka24 września 2016, 10:39

Ciekawą propozycją jest brona talerzowa Catros Special. Sprzęt oferowany jest w szerokości 3, 3,5 i 4 m. Elementem wyróżniającym nowy model na tle tradycyjnego Catros jest stała pozycja elementów roboczych. W oferowanych dotychczas bronach Catros można przesuwać względem siebie dwa rzędy elementów roboczych. Jest to pożądane podczas pracy w bardzo suchych warunkach. Jak informuje Amazone, nowa wersja Special dzięki prostszej konstrukcji będzie znacznie tańsza od tradycyjnego Catrosa. Dla maszyny o szerokości 3 m różnica będzie wynosić ok. 3 tys. euro.

Kolejna pozycja Amazone to szerokie brony talerzowe Catros 7, 8 i 9 m. Nowe wersje wypełniają lukę w ofercie bron talerzowych. Nowa dwutalerzowa redlica oferowana jest w siewnikach Cirrus o szerokości 6 m.

Szerzej o nowościach Amazone prezentowanych na tegorocznym Agro Show pisaliśmy w kwartalnym dodatku top technika Premium 3/2016 oraz na naszej stronie w Internecie.
dkPicture of the author
Autor Artykułu:Dawid Konieczka
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)