Reklama zniknie za 11 sekund

Topagrar.pl
Strona główna>Artykuły>Technika>Targi wystawy>

Opolagra już jutro ! Zapraszamy na konkurs top agrar Polska

Obrazek

Rusza kolejna edycja wystawy rolniczej Opolagra 2022. Już jutro o godz. 11:00 zapraszamy na specjalnie przygotowany przez nas konkurs! Stoisko C072.

Krzysztof Gębski9 czerwca 2022, 12:00
Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią, podwoje otworzy największa w południowej Polsce wystawa rolnicza – Opolagra. Wydarzenie odbędzie się na terenach lotniska w Kamieniu Śląskim k. Opola od 10 do 12 czerwca.

W piątek 10.06 o godzinie 11:00 na stoisku top agrar Polska (nr C072)  odbędzie się specjalny Rolniczy Konkurs Sprawnościowy dla wszystkich pasjonatów techniki rolniczej, gdzie zapisani zawodnicy powalczą o ciekawe nagrody i upominki.  Na to wydarzenie przygotowaliśmy kilka konkurencji na których będzie trzeba nie tylko wykazać się siłą ale także celnością oraz zręcznością. 

Przypomnijmy, że ostatnią wystawę z 2019 roku odwiedziło 43 tys. osób, którzy podziwiali stoiska ponad 400 firm. Dotychczas chęć uczestnictwa w wystawie zgłosiło już ponad dwustu wystawców, producentów i dealerów maszyn czy firm z otoczenia rolnictwa, więc będzie co oglądać!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie !
Widzimy się jutroPicture of the author
Autor Artykułu:Krzysztof Gębski
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Ważne Tematy

Ważne Tematy