Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Technika>Targi wystawy>

Targi AGRO-PARK w Lublinie już wkrótce!

Obrazek

Już 29.02-1.03.2020 roku odbędzie się XIII edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK. Sprawdź, jakie branżowe nowości będzie można zobaczyć podczas tego dwudniowego wydarzenia!

Dominika Mulak12 lutego 2020, 10:46

Podczas najbliższej odsłony tego wydarzenia nie zabraknie topowych marek z Polski i z zagranicy. Wsród wystawców będzie można zobaczyć takich producentów maszyn, jak John Deere, New Holland , Valtra, Kubota  Deutz Fahr, Case IH  czy Steyr. Pojawi się też silna grupa polskich producentów, importerów  i dystrybutorów maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych w procesie uprawy, zbiorów, jak i przechowywania plonów. Osoby poszukujące nowoczesnych rozwiązań w zakresie wyposażenia inwentarskiego, opryskiwaczy, pras czy sieczkarni również znajdą odpowiedni asortyment. Część ekspozycji będzie poświęcona gospodarstwom zajmującym się chowem zwierząt. Swoją obecność na Targach zapowiedziały również firmy oferujące wyposażenie budynków inwentarskich, sprzęt do warsztatów czy części do maszyn.


Skorzystaj ze szkoleń

Obecność na tegorocznej edycji Targów AGRO-PARK będzie doskonałą okazją do skorzystania ze specjalnego bezpłatnego szkolenia ze Strefy IRZPlus organizowanego wspólnie z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Oddział w Lublinie. W programie także specjalistyczne szkolenie prowadzone przez ekspertów z zakresu podatku VAT w rolnictwie, organizowane przez Lubelską Izbę Rolniczą.


Dofinansowanie przyjazdu dla grup

Jeśli chcesz przyjechać ze znajomymi, a Wasza grupa liczy powyżej 15 osób warto skorzystać z oferty dofinansowania. Wartość dopłaty wynosi 2 zł + 8% VAT do każdego kilometra przejechanego w stronę Lublina. Maksymalny odcinek trasy z dofinansowaniem to 250 km. Dofinansowanie na przyjazdy nie obowiązuje w niedzielę 1 marca 2020 roku.

Więcej szczegółów na www.agropark.plPicture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)