Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Technika>Targi wystawy>

Targi Agrotech przełożone na listopad

Dotychczasowe poluzowanie obostrzeń w kraju wynikających z szerzącego się w świecie i w Polsce wirusa nie zmienia trwającej od marca trudnej sytuacji branży targowej, dlatego zarząd Targów Kielce postanowił przełożyć targi Agrotech i Las Expo na listopad 2020 r.

Jan Beba18 maja 2020, 10:36

Tradycyjnym terminem targów Agrotech i Las Expo jest połowa marca, jednak wybuchająca w tym roku pandemia uniemożliwiła organizację wydarzenia. Wprawdzie organizatorzy dokładali wielu starań, by mimo rosnącej liczby zakażeń doprowadzić targi do skutku w pierwotnym terminie, ale odgórne rozporządzenia ministerstwa zabroniły organizacji imprez masowych. W efekcie na kilka dni przed rozpoczęciem wystawę przełożono na czerwiec (19-21.06.2020 r.). Szkoda, że decyzję podjęto tak późno, bo spowodowała duże straty finansowe u części wystawców, którzy rozpoczęli budowę stoisk i realizowali transport maszyn.

W nadesłanym dziś komunikacie Targi Kielce informują, że utrzymujący się zakaz organizacji imprez wystawienniczych wyklucza odbycie się  XXVI Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej Agrotech oraz XX Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi Las-Expo w terminie czerwcowym.

Po przeanalizowaniu kalendarza zarówno Targów Kielce jak i podobnych wydarzeń w kraju i w Europie, na nowy termin wybrano nadchodzącą jesień – od 6 do 8 listopada 2020 roku. Jest to termin, w którym w ośrodku targowym Targów Kielce odbywają się targi poświęcone branży ogrodniczej i sadowniczej.

agrotech-las-baner 6-8 listopada 2020

Wierzymy, że sytuacja epidemiczna pozwoli chociaż na jesieni spotkać się w Kielcach.Picture of the author
Autor Artykułu:Jan Beba
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)